Listopad 2013

Velké překvapení! (1. část)

1. listopadu 2013 v 10:44 | Mrs.Elís |  Příběhy farmy Silver star
Gábina a Zuzka si po poznávacím zájezdu v Anglii končně dostaly na farmu Silver Star. Už tam nebyly více než 2 týdny a k jejich udivení najednou vidí veterinární auto. Sami neví jestli se něco stalo a tak zrychlí krok.
Směrem ke stáji potkají Julii. Julie je pozdraví, ale když se jí chtějí na něco zeptat řekne, že nemá čas a spěchá ke koním do výběhu. Holky tedy stále neví co se děje.
Holky se tedy chtějí zeptat majtele statku, ale ten dost práce s kobylou. Elfrída se chová jako naprostá koza a dělá blbosti.
Ahoj holky! Zdraví Lucka. Ahoj nechtěla by jsi nám říct co se to tu děje? A čí je například tenhle kůň? Tak pomalu holky, co ste tady nebyly nechali připustit Elfrídu a Veterinář ji přišel zkontrolovat zdali se to povedlo. Tenhle kůň se jmenuje Normen a bude tady fungovat jako cvičební kůň. Jestli jste šly cestou jako vždyky určitě jste viděly toho druhého frísáka. Jmenuje se Laskádo a je opravdu výjmečný. Patří tomu Veterináři což je přítel tady Evy. Myslím, že se dou podívat na klisnu. Jděte to odposlouchat.
Elfrída se nakonec alespoň trochu uklidnil, a tak ji veterinář mohl alespoň trochu višetřit. Nakonec ji poplácal po krku a sbalil si věci a šel se ještě podávat na dva malé poníky.
Jsou nádherní řekl Veterinář. Skontroloval poníky a pak se ho šly holky zeptat jak je to s Elfrídou. Mám pro vás pouze dobré zprávy. Vypadá to, že Elfrída zabřezla. Teď už ji necháme v klidu a uvidím, jak se to povede....


Konec 1.části dílu 1!