Září 2013

New design :) a další :).

14. září 2013 v 14:28 | Mrs.Elís |  Adminka Mrs.Elís píše...
Ahojky :). Tak určitě jste si všimli nového vzhledu mého blogu :). Za něj moc děkuji Kristin :). Teď už budu zase aktivnějsí a tenhle článek malounko prodloužím :).
NyTyy

Když jsem si udělala čas :D.

10. září 2013 v 19:51 | Mrs.Elís |  Adminka Mrs.Elís píše...
Ahojky! Tak je to tak, že jsem tu teď poslední dobou nebyla, ale ono jen to tak, že už zítra píšem písemku z Aj taže zase bylo učení.. Naštěstí to vypadá, že budou dobré výsledky :). A jinak musím vám říct něco o neděli :). Vulkánek byl skvělí :). Šlapal nádherně, Míša mě chválila a dokonce mi i Vulkánek omilem nacválal XD. Ale šel tak krásně :*. Je to moje šikula. Miluju ho :). A co vy a koně? A hrajete někdo České howrse? Jinak hledám někoho na noční odklikávání Piñaty za věci z ČT. Máte někdo zájem? Kdyžtak se ozvěte buď na howrse, kde jsem pod jménem mišina. A pokud by se semnou někdo chtěl domluvit přes FB tak vám ho kdyyžtak písnu třeba na e-mail ;). Ale myslím, že by vám mělo stačit moje jméno na howrse ;).
Já jinak nevím máte rádi takové fotky?
Já třeba jo :). Jinak v květnu budou zájezdy buď to do Vídně nebo Francie :). A kam byste jeli? Ale toje ještě hodně brzy na rozmýšlení :D. Jinak kamarádka odlétá zítra do Turecka, takže bych jí chtěla popřát šťastnou cestu a ať se jí tam líbí :).

Já mám zase zítra písemku, takže prosím držte mi palečky a modlete se, ať se mi to povede :). No a já nevím co vám mám ještě napsat :D.

Objednala jsem si design od Kristin, tak se můžete těšit na nový vzhled mého blogu :).

Mějte se hezky a loučí se s vámi Mrs.Elís :D.!!
Ps: Fotka z letního focení :D. Nevšímejte si tý opatlaný tlamičky XD!