Červen 2013

2 měsíce prázdnin (Dětí ráj)

28. června 2013 v 12:02 | Mrs.Elís |  Adminka Mrs.Elís píše...

Ahojky!! Prázdniny jsou tady a všichni začali ožívat!!! :D Máte rádi prázdniny? :) No, že se ptám :D!
Jsem teď po obědě a táta mmi nejspíš koupil The sims 3 pets XD. Rozhodněn si nemůžu stěžovat :*!
Teď zrovna píšu a obíhám blogy :). Jo a jak vám dopadlo vysvědčení? mě jak už jsem psala čtyři 2 :). Teď jdu na FB a zatím se loučím Pp
Mrs.Elís

Spátky!

27. června 2013 v 18:28 | Mrs.Elís |  Adminka Mrs.Elís píše...

Ahoj! Nadpis mluví opět za vše... Jsem zpátky!!! Nastavila jsem design a až půjde internet pořádně, tak nastavím letní design a nebo až budu v cross cafe. Zatím mi to takto vyhovuje a zítra už je vysvědčení. Tak jak jste dopadli? Já budu mít čtyři 2 :). Jsem v pátém ročníku. Ach, prázdniny jsou na dosah a za chvilku jsou tady! Za chvilku odzvoní a všichni se rozprchneme a vzpomenem si proč se žije. Kam plánujete letět? Mi zatím váháme nad Malorcou, kde už jsme byli. Táta chtěl na Floridu, ale mám 3 letou sestřičku a let by byl moc dlouhý :). A za vysvědčení? Co dostanete? Já chapsy :). Od babi a dědy bílé rajtky a od další baby a dědy ještě nevím :). Chcete čist dál? Tak v celém článku ;).

Poslední dny školy...

26. června 2013 v 19:43 | Mrs.Elís |  Adminka Mrs.Elís píše...
Milí návštěvníci, poslední dny školy se krátí a pak na 2 měsíce všichni vypneme mozek a začneme řádit :-D. Co máte na prázdniny za plány? Já mám plánu dosti a jestli je všechny vůbec stihnu :-)! Moje kamarádka Mája má v neděli narozeniny a mám pro ni již dárky vybrané :-)!!! Ale napsat vám to nemůžu... Proč? :-D Protože by si to tu přečetla a zkazila bych jí překvápko. Ale jedno vám přece řeknu :-). Dostane dort a to další už nepovím, ale od Máji vám pak napíšu ;-). Ach lidi, moc se mi stáská, ale jsem propojená přes maminky telefon a můžu vám psát... A teď něco půjdu nastavit k designu a pokud budu mít ještě čas, písnu.
Pp
Vaše Mrs.Elís

Adminka vám píše...

16. června 2013 v 10:59 | Mrs.Elís |  Adminka Mrs.Elís píše...
Milí návštěvníci mého blogu, pozastavení stále trvá, protože net není ještě v provozu. Teď vám píšu z kavárny. Moc se mi po vás stýská a mám toho dost co vyprávět. Jako třeba to, že od 6.7- 13.7 budu na jezdeckém táboře v Gabrielce. Jedu tam s moji suprovou kámoškou Kiki :-). Vcelku dost se těším. Další dobrá zpráva je, že se můžete těšit na zprovoznění internetu do začátku prázdnin. Další týden v sobotu bych vám takié měla napsat, protože jsem u dědy a ten má taky internet ;-). Od pátku až do dnes do půl druhé je u nás má výborná kamarádka Mája. Tenhle víkend jsme si fakticky užily. A ještě užijem :-D!! Dneska budu mít koníky a moc se těším. Ozzík vcelku spolupracuje a je čím dál více ochočený. Byl vypuštěný po celém domě a moc se mu to líbilo :-). Jo a abych nezapoměla ;-D těšte se ještě na čtvrtek. To se taky stavím!! :-). Stále je toho hodně, ale já už musím jít. Mějte se hezky a přejí hezký den.
Mrs.Elís

Pozastávko aneb nepřející soused

6. června 2013 v 9:31 | Mrs.Elís |  Adminka Mrs.Elís píše...
Ahojky lidičky!! I když mě to moc mrzí musím dát pozastavení :-((!! Nefunguje nám internet, ale ještě vám sem dneska, něco dám protože je inf ;-). Jinak soused nám ucpal truku klackem a nám se zaplavili motory u bazénu a oprava stojé 100000!!! A když jsme to nechaly odčerpávat čerpadlem, tak nám řek že se celou noc nevyspal! Hajzl! Sem mu chtěla vodvest popelnici :-D!! A to po nás chtěl spravit net :-O" Táta řek, že už mu ho nedá :-D! Mějte se já musím pracovat a omluvte mne s kontroli affs!
Navždy vaše Mrs.Elís