Květen 2013

Angličtina-slovíčka aneb je toho dost :-D

21. května 2013 v 8:09 | Mrs.Elís |  Adminka Mrs.Elís píše...
Ahojky! Asi si říkáte co dělám doma, ale pravda je to, že třáda jede na výlet a já s tím malíčkem nemůžu.... Místo toho se učím slovíčka z unit 4. Učitel bude zkoušet a ještě ke všemu zítra píšeme test... Pak se taky budu muset podívat na historii kdyby učitelku kleplo a dala nám psát :-D Achjo... Taky vás nebaví se učit? Mně vůbec! Mamka se ségrou jsou u zubaře na preventivce ;-). Tak já se asi znovu vrátím do knížek a ještě si musím přepsat poznámky. Tak se mějte a já se jdu učit pp
Vaše adminka Mrs.Elís

The sims 3 pets obrázky

20. května 2013 v 20:31 | Mrs.Elís |  Obrázky the sims
Ahojky... Nemám co dělat, takže vám sem přidám nějaké obrázky :-) Jsou z The sims 3 pets. Těším se až ji dostanu :-)!

Když vás kůň šlápne, může to být průser :/ aneb jaká byla neděle

20. května 2013 v 18:31 | Mrs.Elís |  Jezdecká deníček
Ahojky zlatíčka :-*! Tak už z názvu vá vyplívá, že mne Vulík šlápnul :-(. Nepotceňujte, ale leda jaké šlápnutí. Včera to začlo jako obyčejně, přijela jsem do obchoďáku o něco dříve a šly jsme s Marťou nakupovat. Koupila jsem nakonec Vulkánovi 2 mrkvičky a sobě vodu a šampáňo magnum :-). Všechno jsem nakoupily a zaplatily. Konečně jsme mohly vyrazit :-)! Když jsme dorazily do stáje už tam stála kráva (Laura). Zakoulila jsem očima a šla se s marťo převlíct. Hned jsme šly pomáhat a s Terkou Otcovou jsme si povídaly o tej krávě.. Ona místo hoven vybírala hlínu :´-D! Jsem ještě netušila jaký je to kopyto :-D No a když vše bylo hotovo, šly jsme s Terkou připravit Alíčka a Vulkána na focení. PS: Alíček má ostříhanou hřívu :-). Až to uvidíte ty fotky tak takhle jsme je vyčistily :-*! Koně byli vyčištění a my jsme jim dávaly uzdečky. Terce se to nepovedlo to jako obyčejně vždy :-D! A mně jo :-). K uzdečce jsme připly vodítka ( Otěže byly sundané). Alíček vyrazil svižnym krokem a Vulkánek polomrtvým.. Šli jsme hezky po cestě a najednou jsem hrozně vřískla!

Když je adminka nervózní..

19. května 2013 v 10:55 | Mrs.Elís |  Adminka Mrs.Elís píše...
Zdravím vás lidičky, jsem vcelku nervózní.. Pořád mám v hlavě, že ta kráva Laura dostane Vulkána. Ale vždyť ten je můj. Jen několik lidí, kteří tam přijdou poprví mají Vulkána. Ani nevíte jak ho mám ráda. Nechci ho stratit stejně jako Tašu. I když to nehrozí, spíš to, že bych se musela pořád koukat na to jak na něm sedí.. Nechci si zvykat! Prostě už ne! Jestli ho ta píča Laura dostane, tak jí schodím do hnoje :-D! Hele? To se zkoro rýmuje :-D Přála bych jí, aby dostala Čubinu (Elektru)! By už tam ani nevlezla :-DD!! Moc děkuji holkám, který mně uklidňujou, že ne. Asi na tom něco bude, když to řekla i Kačka Soukopuvá :-). Taky moc děkuji Marťe a dalším... Na dnešek se fakticky moc těším :-). Ale tedy už zase! Jsem nervózní jak něco :-D! Další neděli asi mamka něco upeče a já to tam vezmu. Mám ty narozky :-). Miluju ten pocit, že už za týden budu mít narozky! :-*! Jinak ještě tu koukám v kolik tak pojedu a zřejmně v 13:36 a když to nestihnu tak v 13:44. Jako vždy se scházíme v jednom velkým obchoďáku u takový už ani né fontány s Marťou. Většinou jsi dem ještě něco koupit. Musím Vulíkovi koupit jablíčko :-*! A možná když budou po jednom tak mrkev :-).
Tak já už musím :-)!
Mějte se hezky a přeji hezký den.
Mrs.Elís

The sims 3 pets

18. května 2013 v 8:32 | Mrs.Elís |  The sims pets

Hra The sims 3 pets je moc dobrá a zajímavá. Zatím jí nemám, ale budu mít.
The sims 3 pets

Obrázky The sims 3 pets

Příběhy The sims 3 pets

The sims 3 pets videa

Moje hra

Stahování

Změna přezdívky

17. května 2013 v 17:51 | Mrs.Elís |  Adminka Mrs.Elís píše...
Ahojky! Tak jsem si změnila přezdívku :-)! To Mrs.Elís se mi mo líbí :-)! Takže si mně prosím změňte ;-)! Moc vám děkuji ;-)
Vaše Mrs.Elís :-D

Moc se těším :-)

17. května 2013 v 17:38 | Elís |  Adminka Mrs.Elís píše...
Ahojky zlatíčka :-*. Včera jsem tu moc nebyla a dneska totéž... Moc se omlouvám, ale víte.. Hraji si s Ozzíčkem a zkouším se mu velmi věnovat :-)! Už se i jezky nechá hladit, ale pořád zdrhá :-D! Strašně se těším, až mi přijdou ty věci ;-)! Zajímá mně jestli mu to bude chutnat, protože on moc ty pamlsky nejí.. Ten míček to bude asi dobrý :-D. Hodně se těším na neděli, protože to půjdu ke koním. Koukala jsem se na jednu stránku na fb a četla jsem, že dělají deku se jménem koně :-). Ohlásila bych v Lobzích a asi bych mu nechala ušít :-*! Barvu asi do světle modrý, i když jezdím do fialové :-D. Ale ono se to i hodí ;-). Další věc je, že se těším i na příští neděli :-)! Většina lidí se na neděli netěším, ale já se těším dvounásobně! Za 1 mám koně a za 2 mám narozeniny! A to 12 :-D! Do toho ještě u nás bude nejspíš spát kámoška a to i v pondělí :-*! Upravíme jí i ten blogíg a já vám pak napíšu na blog, až to budem mít hotoví :-)! Uvažujem o designu od Sydney a to stejné výrobkyně jako ám já. Založily bysme jí Toplist, protože jsme to při hodině INF nestihly... Moc se těším, i když zatím není jistě zda-li tu bude, ale prý spíše ano. Bude to jistě pro vás velmi simpatická blogerka. V uterý pojedem do Příbrami, ale to už sem vám sem psala. Velice se těším a řekla bych, že to bude zábava. A u vás ve škole taky vám plánují výlet? Jinak moje želvička Bebetka si teď pochutnává na něčem dobrém a přidaly jsme jí tam i vápník, protože je vidět, že jí chybí. A jinak co máte za zvířátka vy? Já mám tedy želvičku a králíčka. Želvičky jsem měla 2 s tím, že jedna zemřela na sepsi ( Otrava krve) :´-(... No ale nechci rozhodně rozebýrat. Teď nám zrovna odchází zahradníci, protože máme zahradbu na údržbu vcelku náročnou :-). Jsem se vám to, ale rozepsala :-D! Za chvilku půjdu oběhnout blogy a okomentuji ;-)! Tak se mějte a přejí hezký večer :-).
Vaše adminka Elís

New super adminka

16. května 2013 v 9:38 | Elís |  Adminka Mrs.Elís píše...
Tak jsem ještě na chvíli tady. Moje Best si laložila blog a chci vám ho doporučit. Je moc hodná a články na jejím blogu budou určitě do budoucna zajímavé. V pondělí u nás zřejmně bude spát, takže to ještě doladíme :-). Nastavíme nějaký hezký design, aby vás to více lákalo :-). Její blog bude o zvířatech a holčičích věcech. Myslím, že to bude velmi zajímavé. Navštěvte její blog ZDE. Bude mít založený i Toplist takže bude vidět kdo se přišel juknout :-) Prosím navštivte její blog a zanechejte jí tam koment. Bude moc ráda :-).
Se mějte a já jí jdu založit Toplist
PP
Vaše Elís

Ve škole..

16. května 2013 v 9:27 | Elís |  Adminka Mrs.Elís píše...
Ahojky!! Tak teď jsem na informatice a Ozzík je sám doma! Ale je to chlap tak to snad zvládne :-).. Před sebou vydím krávu, která se jmenuje Kačka a zrovna tam něco robí :-DD!! Taky jste jinak museli dělat ty praštený desty? Ty psychoušový? Mi budem muse.. Ale nechce se mi. Pane bože! Tak kráva je ještě horší než jsem myslela! Teď tu křičí pomoc a hraje nějakou hru :-D! Je padlá na hlavu ;-). Se mějte hezky a já jdu něco hrát pp
Vaše Adminka Elís

Zpátky do školy..

15. května 2013 v 17:34 | Elís |  Adminka Mrs.Elís píše...
Ahojky! Tak zítra půjdu zase do školy :-(... Za těch pár dní jsem pořádně zlenivěla a vůbec se mi nechce.. Ale moc se těším na neděli :-D! To půjdu jezdit a mocinky se těším! Akorád je tam nějaká noví pí** která chce jezdit na Vulíkovi! Ale to je moj :-D! Doufám, že jí ho nepřidělí, když chce poníka :-). Všichni se diví, že jsem ho dostala jako 1. koně... Ale další neděli budu mít 12 narozky!! Mocinky se těším :-)). Ozzíkovi jsme jinak objednávaly různý věci. Mamka mi udělala hrozně dobrý chlebíčky s rajčátkem a za chvilku si je půjdu dát... Ale teď vám ukážu, co jsme Ozzíčkovi objednaly ju :-)