Říjen 2012

Schleich pár věcí

28. října 2012 v 14:59 | Elís |  Věci od schelich
V názvu poznáte o co jde ne? Kdo to nepozná(ale já myslím že všeichni :D) Jedná se o super postyvičky a další věci od Schleicha. Jsou to krásné a ručně malované práce. Já si budu přát na vánoce tyhla postavičky a budu mít i stáj s tou stodolou :D . Budu mít i nějaké ty sady z jezdcemi. Přeji si to pro sebe ale i pro blog abych mohla psát komixyi. Ale je jasné že kdyby jsem dostala Tašu byla by to jiná liga :D. No a já jsem si připravila nějaké obrázky koní a potom nějaké video na závěr. Strašně se jinak ktěším. No tak jdu dávat ty obrázky a douvám že se bude líbit :) . Další doplním někdy příště :)

Zbarvení plavák

28. října 2012 v 14:09 | Elís |  Koňské barvy srsti
Tak je tu ten plavák. Psala jsem že nevím jestli ho stihnu ale stihla. A stihnu jich víc. Mě se plaváci líbí i tím že jsou tak zvláštně krásní.

Zbarvení Vraník

28. října 2012 v 12:45 | Elís |  Koňské barvy srsti
A tady máme zbarvení vraníka.

Zbarvení tmavý hnědák

28. října 2012 v 12:19 | Elís |  Koňské barvy srsti
Slíbené zbarvení :)

Sněží u vás taky? A jak jste na tom s dopisem pro ježíška?

27. října 2012 v 12:12 | Elís
Ahoj! Nápis mluví za všechno :D Jak je to u vás? U nás sněží a je už docela dost sněhu. Se svou 2 a půl letou ségrou jsem se pěkně koulovala :D . Takže sníh super. No a jinak jak jste na tom s dopisem pro ježíška? Já si přeji Tašenku a musím si napsat náhraní seznam :( I když mám pocit že dostanu vše z náhradního seznamu ale pořád budu mít pocit že jsem to skusila.
Teďkonst jedem do Olimpye a tam pudem do hračkárny. Budem vybírat dárk i pro ségru a něco pro mě ať si prý vyberu :D
A jinak fotku v tom kostýmu dám až se vrátíme z tá Olimpye. Budem skoušet tu krev a ještě budem muset koupit černej lak na nehty :D . Taky ještě sem dám fotu naší zasněžený zahrady a jestli sníh vydrží do příští středy tak si dám jízdu ve snněhu :D .
Budu totiž tuhe středu chybět protože mám hellweenskou párty. Já totiž halloween slavím :) . A co tedy vy?? Taky ho slavíte?
No já potom sem taky dám článek se zbarvením tmavý hnědák potom vraník a když budu mít čas tak i plavák. Takže se máte na co těšit :) Hlavně mám pocit protže s holkama uděláme takovou menší ztopovačku a já budu sedět u bazénu který je krytý ale asi tam zmrznu :D Potom šetřím Tašence na krásnou deku ale ne pod sedlo ale takovou tu delší.

Nový layout

27. října 2012 v 9:00 | Elís
Ahoj! Tak první změna je můj layout. Mám ho od Amy neboli LagoonyYasmin.
Moc ti děkuji.
Potom v měsíci prosinec by jsem měla mýt layout od Mrs. Glowie a ikonku,ale ta je mi jedno kdy bude :D .
Takže předem děkuji i Mrs. Glowie. Dále by jsem se chtěla omluvit jestli byli nějaké kontroli affs takže se fakt omlouvam. Prosím omluvte mne z kontrol affs protože nevím jestli tu budu. Potom tedy přednastavím články a já nevím až bude čas tak udělám nějakou rekonstrukci. Ale zatím nevím kdy.

Tak to je vše zatím se mějte pp

Zbarvaní Palomino

26. října 2012 v 10:58 | Elís |  Koňské barvy srsti
Palomino.. To fakt krásný zbarvení i když já nejraději tmavý hnědák.


Slavíte Haloween? :D

26. října 2012 v 10:35 | Elís
Ahoj!! Takže by vás jistě zjímalo proč nejsem aktivní a ke to kvůli známkám... Ale za chvilku budu přednastavovat čánky takže budute mít co číst :)

Tak a chtěla jsem se zeptat jestli slavíte Haloween? Já ano! Miluju tenhle svátek :) . A na tenhle se taky těším protože budu mít haloweenskou párty s tím že budu i fotit,tedy mamka bude prý fotit :). Kostým sme s mamkou ne vyrobili ale vylepšili takže půjdu za mrtvou nevěstu :D. Teďkonst jsem doma se ségraou sama tekže můžu na pačítač :D. No jináč jsi vždycky řeknem takovej hrozně krátkej příběh a můj zní takhle:Byla jsem mladá a zamilovaná ale netušila jsem že by můj nastávající byl schopen mě chtít jen pro peníze.... Den před svadbou jsem všechno napsala na svého nastávajícího kdy by se mi něco stalo. O té noci když jsem si šla vyskoušet svatební šaty a rukavice jsem uslyšela kroky.. Když jsem se otočila uviděla jsem svého nastávajícího s nožem v ruce. Nejdříve mě uhodil do hlavy a potom mě ještě poškrábal na ruce i na hlavě. Potom když jsem ho prosila o milost jen vytáhl nůž a vrazil mi ho do hlavy. Skoro všechno včetně mích svatebních šatů zčernalo. Každý haloween se zjevím v tom bytě kde mě zavraždil. A co bylo na tom nejhorší?! Že jsem ani nebyla první,nýbrž 10 oběť.

Tak co dobrý? :D Možná když mamku přemluvím,protže budeme skošet kostým i s falešnou krví kterou mi mamka koupila :),tak možná dám sem fotku když mi mamka to dovolí. Nejde vo to že by jí vadilo že na tej fotce jsem já ale že nemám co dělat na počítači za ty známky co nosím. No ale já si to snad zlepším.


Takže přednastavím ty články a ještě budu teďkonst chvilku psát.

Ták a moje otázečka tedy zníUsmívající se....

Máte rádi haloween?

Já jo a to moooc.

Tak se zatím mějte pp

Pár fotek z ježdění

8. října 2012 v 20:02 | Elís
Ahoj. Jako první se omlouvám že jsem moc neaktivní ale skusím to naprvit a připravila jsem jednu fotku ze středy.