Září 2012

Jak se vám líbí?

24. září 2012 v 18:55 | Elís
Ahojký! Píšu proto protože už nemám moc zaracha na počítač Smějící se Jsem hrozně ráda Usmívající se
Tak a jináč jak se vám líbí můj new layout? Mě 100% .
Také se těším na ikonku od Mrs. Glowie .
Nu jináč už zase začnu psát a také i o monster highSmějící se

Udělám i náběr ale teď jse tu jen na skok.
A jináč jak se máte vy? Jak jde škola?

Mě již jde dobře a jsem mooc ráda Smějící se
Jinak jezdím každou středu jezdit a naposledy jsem byla s Tašenkou v lese a trochu se mi splašila prtože najednou začala houkat hodně siréna.
Jinak byla hrozně hodná až na to že furt chtěla žrát prostě nevím co s ní bylo ale normálně vůbec nežere ale měla asi prostě žrací den Smějící se Smějící se To nevadí a jinak hraje tu nikdo star stable online?
Já jo a už mám star ride. Byla jsem moc ráda když jsem si ho mohla koupit.
Chtěli by jste si ho zahrát i vy? Tak vyplňte přihlášku ZDE . Je to fakt super hra velmi doporučuji. Pokud by jste se někdo chtěl zeptat na něco okolo star stable online pište do do dotazů Mrkající Mě se ta hra prostě ekstrémě líbí. Taky přemíšlím že si otevřu grafiku na přání. Zatím se učím layouty v gimp a fotofiltre.
Tak mi prosím napište vaši přezdívku do komentů.
Tak to je zatím vše co vám napíšu tak zatím pp

Vaše Elís

Předem velká omluva

20. září 2012 v 9:40 | Elís
Ahoj. Moc mě mrzí že tu nejsem ale včera jsem schitala 3 Plačící No a mam zaracha měsíc na počítač a neboli jako do konce měsíce. Moc mi to mrzí ale nápis už vám, mluví za vše. No ale aktivní budu každý čtvrtek a budu psát z hodiny informatikyMrkajícíAlespoň něco. Já vím že prostě schytat 3 hned na začátku školního roku je ostuda ale prostě už je to tak. Moc se jinak těším na nový layout od Ezlo a ikonku od Mrs. Glowie. Děsně se těším a moc děkuji. Děsně se mi ale povás stýská. Takže z kontroly affs mě omluvte ale každý čtvrtek jsem budu chodit.

S láskou vaše elís


Nebezpečný pád 2 díl

13. září 2012 v 8:00 | Elís |  Koňské příběhy


Druhá den vstala Erika brzy ráno a těšila až bude 08:00. Protože potombude moct vyrazit do stáje a celý den tam bude.
Na oběd si připravila tašku a doní si dala chleba se šunkou , 2 polívky s pitliku a 2 vlašky s pitím. Vzala si ještě 500 Kč kdy by jsi ještě něco chtěla koupit. Konečně bylo 08:00 a ona vystřelila z domu a užutíkala ke svému kolu (Erika vždy jezdila do stáje na kole,měla to blízko). Za pár minut byla ve stáji. Otevřela dveře stíje a zapískala. Z boxku na konci levé řady vykoukla černá hlava. Ahoj Blesku řekla Erika konejšivě protže si spoměla na Tálii Bently. Vytáhla ještě ze svého batohu čištění a zčala mu čistit jeho krásnou černou srt. Potom co to měla hotová obejmula bleska a zašemtalamu do ucha: Zlato vždyť mi to vyhrajem že ano? Blesk zařehtal pokýval hlavou jako by říkal ANO. Šla do sedlovky a tam vytáhla Bleskovo sedlo. Najednou si něco uvědomila. Má staré hnědé sedlo starou hnědou uzdečku a Žlutou špinavou deku. Vždyť to nejde! Musím mít břece krásné černé sedlo a uzdečku! nu a přece taky krásnou bílou deku! Nemám ani chrániče! Sjela po stěně sedlárny a rozbrečel se do dlaní. Najednpu se otevřely dveře sedlovny. Do sedlovny vstoupil syn majtele sáje stříbrá podkova. Erika rychle otřela slzy ale stejně měla oči celé červené. Ahoj Eriko. Co se stalo ty jsi brečela?? Ne já přece nebrečím. Eriko nehraj to na mě. A podal jí kapesník. Dík řekla Erika a frkla do něj. Ty jseš Jered co? Jo jo jsem a tak co se stalo? No víš podívej se na můj postroj na Bleska. Hrůza co?? Mám to celý strašně staré. Nemám ani chrániče. Víš co pojď s semnou skus mu tenhle postroj. Jered šel až k poslednímu věšáku na postroj. Věšelo tak krásné černé sedlo a nad mím uzdečká která byla tak nádherně černá. Chrániče byli taky černé krásné. Všechno je to nové půjdem to skusit Bleskovi? Děkuji Erika Jereda bejmula tak že Jered zčervenal jak rajče. Tak jdem řekla s úsměve Erika. Jered jako omámený šel za ní.

Talie?! Je už 08:40!!! A ty ještě spíš?! Její mamka řvala na celý barák a potom Tálii vytáhle z postele a řekla ať se kouká dát do pucu. Tálie se rychle převlékla do jezdeckého a vystřela do jízdárny. Tam již stála její mamka a čeledím který držel v ruce otěže Vilgríma. Tálie! Už koukej pohnout. Tálie se rozběhla dolů k jízdárně a rychle nasedla. Dotáhla podbřišník. Neokouněj a dělej! zařvala na čeledína. Jistě paní. Čeledím se vydal boxům aby mohl koně nakrmit a napojit. Potom musí ještě vyčistit boxy. Tálie koukala na chudáka čeledína. Tálie nečum a už něco dělej. Její mamka se vyšvihla na Lusindu. Lusinda vyhrála 5x za sebou Grand Prix. Byla to surová kobyla. Tálie pobídla Vilgríma do pomalejšího cvalu. Přehupovla se jednoduše přes překážky. Pomalu ale jistě skákákala přes vysoké překážky. Potom co Tálie dojela jedno kolo se zeptala. Tak mami jak to šlo? Tálie dívej se! Její mamka pobídla Lusindu do rychlého cvalu a rychle se přehupovala přes překážky. To nebylo pomalu ale jistě! To bylo rychle a jistě! Tálie takhle se jezdí! Mami to není můj styl ty to víš. No dobrá. Táliina mamka se na ni usmála a potom zavolala čeledína. Čeledín rychle přišel a vzal otěže Lusindy. Jo Tálie zastav se potom u mě až doděláš to co chceš. Ano zlato? Jisttě maminko. Mohu ti pomoci zeptala se Tálie. Jistě budu rád když mi pomůžeš. A usmál se na ní. Pomohla mu nejdříve odstrojit Lusindu a potom spolu odstrojili ještě Vilgríma. Jde ti to moc dobře Tálie jezdíš suprově. Tálie se začervenala a poděkovala. Tak já musím jít. Mamka mě bude chtít vydět. Tak jo měj se hezky Tálí.
Tedy mohu ti říkat Tálí? Jistě. otom odkráčela celá červená k domu.Další podrobnosti

10. září 2012 v 21:25 | Elís
Ahoj! Vzhledem k tomu že jsem tu moc nebyla se chci nejprve omluvit. Škola začala a já už se trochu učím. Přibyl mi noví předmět a také i další hodiny.. Mám to samé kroužky a jediný pátek volný. Ale na tom nic nemění že tu od této doby budu častěji. Ale ve středu o půlnoci odlétám na Mallorcu. Budu otevírat grafiku na přání a také nové další věci ale o monster high. Až se vrátím z Mallorci bude noví náběr affs. Ale monster affs! No jinak do dvou týdnů by jsem měla mít new layout od Ezlo. Ale také se těším až se vrátí Amy a od té si objednám zase jindy Smějící se Jistě přednastaví články jak o monster high tak o koních. Máte se už na co těšit. Tak a jinak co těláte vy? Jak jde škola? No tak jo já už musím tak se mějte
pp
Vaše Elís

Novinky

6. září 2012 v 9:33 | Elís
Ahojký lidi!!! Tak píši ze školy z in formatiky a jdeme na ty naše novinky!
Za 1.Blog bude i o monster high ale i o koních"!
Za 2.Bude moný náběr monster affs.
Za 3. Bude pokračování příběhu Nebezpečný pád
Za 4. Se těšte na nový komix monster high!
Za 5. Si obědnám nový layout s Tašenkou a s monster high. Jasné že od Amy.
Tak já jdu obědnávat tak se mějte pp